468×60
468×60

З гостинцями від Святого Миколая до вихованців Новоайдарівської школи-інтернату завітали тернопільські міліціонери

1У день Святого Миколая тернопільські оперативники, які виконують бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції, завітали з дарунками до вихованців Новоайдарської обласної загальноосвітньої санаторної школи-інтернату.

У цьому закладі навчається понад 270 школярів, частина з них – це діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей та позбавлені батьківського піклування. Їм міліціонери подарували солодощі та іграшки.

Ми намагалися перетворити мрії дітлахів у реальність, – кажуть тернопільські бійці. Тут, в зоні АТО, все сприймається по-іншому, змінюються цінності, пріоритети. Ці діти – це наша віра і надія на краще, наше майбутнє, заради них ми тут, заради їхнього мирного неба над головою.

Школярі раділи зустрічі з міліціонерами. На знак подяки діти подарували бійцям свої малюнки та підготували святковий концерт.

Тернопільські правоохоронці і надалі будуть опікуватися вихованцями Новоайдарської школи-інтернату. Невдовзі передадуть їм продукти харчування, теплий одяг, іграшки, солодощі, зібрали зусиллями небайдужих мешканців нашого краю.

Схожі статті