468×60
468×60

На Тернопільщині завершилася операція «Нічне місто»

1З 24 листопада по 16 грудня на Тернопільщині правоохоронці провели комплекс оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Нічне місто».

Його мета – запобігання і протидія кримінальним правопорушенням у сфері суспільної моралі, покращання стану оперативної обстановки.

За три тижні співробітники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми обласної міліції виявили вісім кримінальних правопорушень у сфері суспільної моралі.

З них чотири факти звідництва для розпусти (ст. 302 ККУ), стільки ж – розповсюдження відеопродукції порнографічного змісту в мережі Інтернет (ст. 301 ККУ). За шістьма кримінальними провадженнями зловмисникам повідомлено про підозру, чотири вже спрямовано до суду.

У ході оперативно-профілактичних заходів міліціонери виявили 13 адміністративних правопорушень, передбачених ст.181-1 КУпАП (зайняття проституцією). Десятьох жриць кохання поставили на облік ОВС.

Кардинально змінити ситуацію із проституцією складно, бо кількість охочих заробити, продаючи власне тіло не зменшується. Коли хтось із представниць найдревнішої професії відходять від справ чи за втручання правоохоронних органів, чи з особистих міркувань, на її місце приходить нова, – каже начальник ВБЗПТЛ Сергій Запаранюк. – З’являються і нові види проституції, наприклад, із використанням мережі Інтернет.

З метою встановлення порушників у сфері моралі міліціонери здійснюють ретельний аналіз рекламних оголошень у ЗМІ та Всесвітній павутині щодо пропозицій з організації надання сексуальних послуг, участі в зйомках порнографічного характеру, високооплачуваної роботи в режимі „он-лайн”.
Із завершенням операції “Нічне місто” діяльність правоохоронців в даному напрямку не припнеться, співробітники міліції і в подальшому будуть продовжувати боротьбу зі злочинами проти моральності.

Схожі статті