468×60
468×60

Міліціонери встановлюють особу «мінера» Тернопільського центрального відділення «Укрпошти»

telefon2У вівторок, другого грудня, об 11.35  на телефон диспетчера операційного залу центрального відділення «Укрпошти» надійшло повідомлення про замінування адмінбудівлі за адресою вулиця Чорновола, 1.

Диспетчер попередив про анонімний дзвінок управління Служби безпеки України в області, а вже звідти інформація надійшла до чергової частини міського відділу міліції.

Правоохоронці разом з іншими екстреними службами виїхали на місце події. З приміщення евакуювали майже сто осіб.

П’ятиповерхову будівлю ретельно обстежили працівники вибухо-технічної служби НДЕКЦ. На щастя, повідомлення про закладення вибухового пристрою виявилося хибним.

Міліціонери встановили, що дзвінок про замінування авдмібудівлі надійшов з Луганської області.

Відомості за даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 259 ККУ (завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності).

Правоохоронці також проводять оперативно-розшукові заходи з метою встановлення особи «мінера».

- Це вже далеко не перше неправдиве повідомлення про замінування адмінбудівель у Тернополі, – каже начальник Тернопільського міськвідділу міліції Петро Гукалюк. – Міліціонери вкотре нагадують громадянам, що за такі «жарти» чинним законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком від двох до шести років.

Схожі статті