468×60
468×60

Зборівський район: рятувальники завітали в гості до школярів

1В гості до учнів Залозецької спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Зборівського району, що на Тернопільщині, завітали рятувальники.

Представники пожежно-рятувальної служби провели у школі відкрите заняття під гаслом «Знай, умій, виконуй».

Діти з нетерпінням чекали приїзду гостей, адже живе спілкування з представниками однієї з найвідважніших професій – це непересічна подія для школярів.

Захід розпочався виступом учнів 4-го класу. Діти разом з педагогами підготували для працівників ДСНС справжню виставу.

В ігровій формі вони відтворили різноманітні ситуації, що можуть трапитись внаслідок необережної поведінки в школі та вдома, на відпочинку на природі та в інших місцях. Після чого присутні обговорили побачене та зробили висновки про те, як потрібно себе поводити, аби не потрапляти у небезпечні ситуації та як слід діяти, коли, все ж, небезпеки уникнути не вдалось.

У свою чергу рятувальники розповіли школярам про свою складну та водночас вкрай важливу професію та надали поради щодо безпечного поводження з вогнем, поведінки в надзвичайних ситуаціях та при виявленні вибухонебезпечних предметів. Діти жваво брали  участь в дискусії та відповідали на запитання вогнеборців. День минув корисно та цікаво.

Хочеться сподіватися, що школярі добре засвоїли важливий урок. А отримані ними важливі знання, не раз стануть їм у пригоді та допоможуть уникнути лиха.

Схожі статті