468×60
468×60

У день голосування до міліції надійшло 16 повідомлень про порушення на виборах

1Усі 1183 виборчих дільниці, що знаходяться на території області, завершили свою роботу вчасно.

Загалом під час голосування до органів внутрішніх справ області надійшло 16 повідомлень про події, пов’язані з виборчим процесом. За усіма фактами міліціонери провели перевірки. Частина із них – не підтвердилася.

Суттєвих порушень виборчого законодавства, які би вплинули на волевиявлення наших краян, правоохоронці не зафіксували. Позачергові парламентські вибори пройшли спокійно. Порушень громадського порядку на виборчих дільницях не було.

Скарг від спостерігачів, громадських організацій, Комітету виборців, громадської мережі “Опора”, голів, їх заступників та членів ОВК та ДВК до правоохоронців не надходило.

Працівники міліції продовжують нести службу та охороняти виборчі дільниці на яких розпочалися підрахунки голосів виборців. Після цього правоохоронці забезпечать охорону виборчої документації під час її транспортування та здачі до окружних виборчих комісій.

Міліціонери дякують усім учасникам виборчого процесу за взаєморозуміння, пильність та співпрацю під час проведення виборів до Верховної Ради України.

Схожі статті