468×60
468×60

Кваліфікованих медиків-волонтерів готуватимуть на Всеукраїнському зборі-вишколі 14-16 листопада на Тернопільщині

1Проведення Всеукраїнського збору-вишколу медиків-волонтерів, що триватиме на Тернопільщині з 14 по 16 листопада, обговорили на нараді за участю начальника Управління ДСНС України в Тернопільській області Віктора Маслея.

Захід відбудеться з ініціативи громадської організації «Медичний загін спецпризначення «Білі берети» та за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації. Його мета – підготовка кваліфікованих медиків-волонтерів. За попередньою інформацією, для участі уже зголосилися представники Львівської, Полтавської, Харківської областей та м. Києва.

У програмі вишколу – тренінги «Основи евакуації», «Зупинка кровотечі при пораненнях», «Протокол АВС», «Серцево-легенева реанімація», «Відновлення прохідності дихальних шляхів», «Зупинка артеріальної кровотечі за допомогою бинтів і смужок Целокс», «Десмургія» (накладання пов’язок, перев’язування, «Транспортування постраждалих» (Перенесення постраждалих на ношах, стрес-тест (відпрацювання практичних навиків на «умовному», штучно створеному полі бою). Всі учасники вишколу отримають сертифікати проходження медичних навчань та грамоти.

Довідка: Громадська організація «Медичний загін спецпризначення «Білі берети» створена у квітні 2014 року у Тернополі. Її мета – підготовка фахівців, які б володіли знаннями та навичками у галузях надання першої домедичної допомоги, організації надання медичної допомоги у надзвичайних, екстрених ситуаціях, при введенні військового стану та при масових заходах; забезпечення керування в разі необхідності мобільними медичними пунктами, члени яких мають знання та навички, управління та координація медичною службою на полі бою; в мирний час при потребі підсилення будь-якого підрозділу, бригад швидкої допомоги, міліції, чи МНС кваліфікованою лікарською допомогою; забезпечення долікарської медичної допомоги під час масових заходів, до приїзду швидкої допомоги.

Схожі статті