Вшанувати пам’ять і не забувати про захисників України, які загинули за її незалежність, суверенітет і територіальну цілісність, —мета патріотичного велопробігу, що відбувся у Підволочиській громаді.
Захід організували працівники Служби освітньої безпеки Тернопільщини спільно з колегами з Підволочиського відділення поліції.
Участь у велопробігу взяли учні 10–11 класів шкіл Підволочиської громади. Маршрут протяжністю 7,5 км пролягав від селища Підволочиськ до села Скорики.
Перед початком заходу поліцейські провели з дітьми профілактичну бесіду та нагадали основні правила дорожнього руху та безпечної поведінки на дорозі.
Велопробіг завершився в селі Скорики. Діти разом із поліцейськими поклали квіти до Алеї Героїв, вшанувавши пам’ять загиблих захисників України. Серед полеглих — співробітник роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль» Сергій Рудий, мешканець цієї громади. Він загинув 27 квітня 2022 року під час виконання бойового завдання поблизу міста Золоте Сєвєродонецького району Луганської області.
За словами начальника Служби освітньої безпеки ГУНП в області Максима Гуменюка, такі заходи відіграють важливу роль у патріотичному вихованні молоді. Вони допомагають формувати національну свідомість та повагу до героїв, які віддали своє життя за майбутнє України.