![351480664_164647639744359_5745583640207471390_n](http://dosie102.te.ua/wp-content/uploads/2023/06/351480664_164647639744359_5745583640207471390_n-250x166.jpg)
Аферист попросив передоплату на картку, опісля чого мав вийти на відеозв’язок. Однак, передбачення не сталося: жінка не отримала жодної інформації, а зловмисник заблокував її номер та повідомлення в мережі. Тернополянка звернулася до поліції з заявою про шахрайство.
Правоохоронці перевіряють усі обставини події й закликають громадян бути обачнішими. Не перераховуйте кошти невідомим за різні сумнівні послуги та товари! Не надавайте конфіденційні дані банківських карток та не переходьте за посиланнями, які надають незнайомці для оплати.