![325876574_711666443688701_3158485363658640180_n](http://dosie102.te.ua/wp-content/uploads/2023/01/325876574_711666443688701_3158485363658640180_n-250x145.jpg)
Їх замаскували у цукерках. Працівники слідчо-оперативної групи задокументували факт злочину та вилучили речові докази на експерту для дослідження.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 307 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів» Кримінального кодексу України.
Тривають слідчі дії.