468×60
468×60

П`ятнадцять тисяч гривень втратив тернополянин після розмови з представником фінустанови

bankНевідома особа представилася співробітником Нацбанку. Повідомила про те, що тернополянин ризикує втратити всі збереження через несанкціоноване втручання хакерів у роботу банківської системи. Запропонувала допомогу. Наслідок очікуваний – втрата коштів.

До співробітників Тернопільського відділу поліції із заявою звернувся житель обласного центру. Зі слів чоловіка, напередодні йому зателефонували з Національного банку і запропонували допомогу у збереженні коштів, мовляв, в роботу системи банку, клієнтом якої він є, сталося втручання, тому існує великий ризик втратити гроші. Додзвонювач так переконливого говорив, що тернополянин повірив йому, і зробив усе, як той велів: назвав номер банківської картки, паролі, що надходили йому на телефон. Коли ж невідомий запевнив, що тепер гроші у безпеці, чоловік вирішив перевірити. Розчарування було таким, що, не гаючи часу потерпілий пішов із заявою до поліції – з картки зникло п`ятнадцять тисяч гривень.

Відомості за даним фактом внесено до ЄРДР за частиною 1 статті 190 ККУ. Поліцейські вкотре нагадують, що не варто користуватися послугами невідомих, котрі пропонують вам збереження коштів на банківських картках взамін на конфіденційну інформацію. Усі такі пропозиції надходять тільки від шахраїв, ціль яких – ввести вас в оману і заволодіти грошима.

Схожі статті