468×60
468×60

Увага, працюють передноворічні шахраї!

1Під виглядом здачі житла в Карпатах на новорічно-різдвяні свята шахраї видурюють гроші у громадян. Все більшої популярність набуває святкування Нового року в орендованому будинку.

Правоохоронці закликають бути обачними, шукаючи через інтернет бази відпочинку чи приватні садиби. Ніколи не покладайтеся на фото, розміщені на інтернет-сайтах.

Просіть у господаря скани паспорта і документів, що засвідчують володіння будинком-базою, або працюйте тільки з перевіреними фірмами. Зараз стали нерідкі випадки шахрайства.

Деякі аферисти знімають будинку, а потім здають їх відразу декільком бажаючим, збираючи суми застав. Після цього вони просто зникають з поля зору. Як правило, бронь будинку передбачає грошовий переказ у вигляді 30-50 відсотків від всієї суми оренди. Але не завжди, оплативши частину коштів, люди отримують замовлену послугу.

Часто бувають випадки розміщення оголошень з вкраденими фото — ви вносите заставу, а шахрай просто перестає брати трубку і втрачається. У будь-якому випадку уникайте надто дешевих і підозрілих пропозицій, розрахованих на те, щоб зіграти на природній людській жадібності.

Не полінуйтеся розпитати про всі деталі і умови проживання, навіть якщо вони суперечитимуть Вашій делікатності і скромності, найчастіше шахраї розраховують саме на це.

Бережіть себе, свої гроші та майно!

Схожі статті