468×60
468×60

На Тернопільщині пройшли профілактичні заходи з протидії нелегальній міграції

migraciya179 іноземців притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення правил перебування в Україні, щодо 20 прийнято рішення про примусове повернення, 4 з яких заборонено в’їзд в Україну.

Такі результати профілактичних цільових заходів «Мігрант», які впродовж місяця проводили на території області працівники міграційної служби.

Неприємностей із законом нажили також 8 наших співвітчизників за сприяння іноземцям в порушенні міграційного законодавства: 6 – за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства (ст. 205 КУпАП), 2 – за порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців (ст.204 КУпАП).

В ході перевірки дотримання законодавства України в міграційній сфері навчальними закладами та організаціями, які приймають іноземців, УДМС у Тернопільській області притягнуто до адміністративної відповідальності на підставі ст. 204 КупАП посадових осіб одного з тернопільських вишів та громадської організації.

Під час профілактичних заходів УДМС у Тернопільській області подано до суду 2 адміністративних позови про примусове видворення за межі України іноземних громадян. Тернопільським міськрайонним судом задоволено всі позовні вимоги, рішення про примусове видворення іноземців за межі України виконані.

Схожі статті

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *