468×60
468×60

Поки мати відпочивала, син готував наркотики

narkota1Частину першу статті 309 Кримінального кодексу України слідчі Тернопільського відділу поліції інкримінують 18-річному жителю обласного центру. Поки мати хлопця відпочивала на морі, він у квартирі почав заготовляти дурман.

Отримавши оперативну інформацію про незаконну діяльність молодого тернополянина, поліцейські навідалися до його місця проживання із санкціонованим обшуком. У результаті – виявили та вилучили 17 паперових згортків та полімерний пакет з подрібненою речовиною рослинного походження зеленого кольору, один поліетиленовий пакет з частинами стебел та листям рослин ззовні схожих на марихуану та дві обрізані пластикові пляшки із нашаруванням речовини темного кольору зі специфічним запахом.

Молодик запевнив, рослини коноплі він знайшов у селі Біла Тернопільського району, сушив їх і дрібнив для себе. До слова, під час дачі пояснень тернополянин вів себе неадекватно, тому був доправлений до медичного закладу, де з’ясувалося, що хлопець перебуває у стані наркотичного сп’яніння.

Правоохоронці сумніваються, що дурман підозрюваний заготовляв лише для себе, адже товар був уже фасований і в чималій кількості.

Вилучене направлено на експертизу. Триває досудове розслідування.

Схожі статті