468×60
468×60

Продаючи товари через інтернет, на гачок шахраїв потрапило двоє мешканців Тернопільської області

shahraiМобільний телефон марки «IPHONE 5S” віддала шахраям жителька села Мишковичі Тернопільського району. Жінка втратила засіб зв’язку через власну необережність та довірливість.

За допомогою вона звернулася до правоохоронців. Потерпіла розповіла, що розмістила оголошення про продаж телефону на інтернет-сайті “ОLХ”.

Третього липня до неї зателефонував невідомий чоловік і сказав, що готовий купити товар. Він кілька разів зв’язувався з жінкою з трьох різних номерів, випитуючи деталі про мобільний.

У ході розмови домовилися, що покупець перекине гроші на банківську картку, а це шість тисяч гривень, а вона передасть засіб зв’язку його знайомому.

Близько 19:00 на її мобільний прийшло смс-повідомлення про перерахунок обумовленої суми і після цього потерпіла віддала телефон невідомому, з яким зустрілася на вулиці Шашкевича у Тернополі. Шо стала жертвою шахраїв зрозуміла, коли перевірила стан рахунку.

За такою ж схемою невідомий обдурив ще одну жительку обласного центру. Жінка також дала оголошення на сайт про продаж фотоапарату “SONY”. Після того, як отримала смску про надходження 3100 гривень, віддала товар незнайомцю.

Правоохоронці розшукують шахраїв та посередників. Триває слідство.

Схожі статті

-1 коментарі

  1. OlxSupport

    Доброго дня. Сервіс OLX сьогодні дуже популярний серед багатьох українців. На жаль, ріст популярності майданчика приваблює не лише добросовісних користувачів, але й нечесних людей, котрі хочуть нажитися на довірі та незнанні інших. Якщо ви продавець і чекаєте на оплату від покупця на банківську картку, ні в якому разі не розголошуйте конфіденційні дані: пін-код, секретний CVV код на зворотній стороні картки, свою дату народження, паролі, котрі приходять в sms, тощо. Для перерахування коштів покупцю потрібен лише 16-значний номер вашої картки, котрий вказаний на лицьовій стороні. Навіть прізвище, ім’я та по батькові розголошувати необов’язково. Також не довіряйте вмовлянням так званих «банківських працівників», котрі телефонують і просять повідомити інформацію по банківській картці або виконати певні процедури біля банкомата. Перерахування грошей на картку здійснюється автоматично, банківські робітники при цьому не задіяні. Якщо покупець стверджує, що гроші на картку перераховані, особисто впевніться в цьому з допомогою інтернет-банкінгу або подзвонивши на гарячу лінію банку. Не довіряйте від сканованим чекам чи sms-повідомленням з незнайомих номерів при перерахування коштів. Офіційна підтримка Olx

Comments are closed.