468×60
468×60

Родичі чоловіка вимагають, аби його колишня дружина забрала дітей

dityБагатодітну родину із села Ворвулиці Заліщицького району благополучною не назвеш. Вихованням дітей не займається ні мати, яка майже півроку тому покинула чоловіка і з найменшою донькою подалася у пошуках нового щастя, ні батько.

Долею п’ятьох неповнолітніх радше переймаються соціальні служби, допомагає місцева сільська рада.

Як повідомив виконуючий обов’язки начальника Заліщицького відділення поліції Андрій Долинський, із заявою про зникнення дружини та дворічної доньки у вересні минулого року до них звернувся 34-річний житель села Ворвулинці.

Через деякий час правоохоронці з’ясували, що жінка перебуває у Львівській області. Про це вона повідомила свою подругу, зазначивши, що починає нове життя з новим чоловіком. Згодом дружина-втікачка сповістила про свої плани колишньому чоловікові, щоправда, не уточнивши, як вчинить з рештою дітей.

Правоохоронці кажуть, що 28-річна молодиця притягувалася до адміністративної відповідальності за зайняття проституцією. Також щодо неї було складено протокол за неналежне виконання материнських обов’язків.

Як зазначив Андрій Долинський, поліцейські оперативно реагуватимуть на всі протиправні вчинки, проте змусити матір полюбити своїх дітей чи силою повернути її в родину вони не можуть.

Наразі соціальні служби разом з правоохоронцями займаються питанням щодо позбавлення горе-матері прав на дітей.

Схожі статті