468×60
468×60

Правоохоронці застерігають: нікому не повідомляйте реквізити своїх банківських карток

bank1Чотири з половиною тисячі гривень зникло з рахунку жителя Зборівського району після того, які він поспілкувався по телефону із «працівником» банку. Міліціонери розшукують шахрая.

На мобільний до потерпілого зателефонував невідомий чоловік, який представився працівником банку. Cпіврозмовник повідомив, що чоловік може втратити гроші з картки, оскільки доступ до неї мають треті особи. Аби запобігти цьому, необхідно підтвердити свої дані. Зловмиснику вдалося вивідати номер банківської карки потерпілого та інші реквізити до неї. Як результат, з рахунку зникло 4500 гривень.

Міліціонери розшукують шахрая, і вкотре радять громадянам бути уважними. Повідомляти номер банківських карток та інші дані до неї заборонено – це конфіденційна інформація. Працівники фінустанов ніколи не будуть запитувати в телефонному режимі персональні дані клієнтів.

Стежте за балансом «електронного гаманця», перевіряйте операції за допомогою смс-повідомлень, які надходять з банку. Установіть добовий ліміт на зняття коштів.
Якщо ви сумніваєтеся, чи дійсно вам дзвонить справжній співробітник банку – запитайте, коли і в яке відділення ви можете підійти, щоб вирішити проблему особисто, а не по телефону.

Схожі статті