468×60
468×60

Шахраї-ріелтори орудують на Тернопільщині

shahraiНовий вид шахрайства з’явився у Тернополі. До правоохоронців звернулася мешканка обласного центру. Жінка заявила, що її надурила ріелторська компанія.

П’ятого березня вона з подругою, шукаючи квартиру, знайшла в інтернеті номер фірми “Індекс-компані”, яка допомагає у пошуку житла. Після телефонної розмови їх запросили на зустріч в офіс за адресою: місто Тернопіль, бульвар Шевченка, 11.

Ріелтор показала тернополянкам фотографії житла. В місяць воно вартувало 1500 гривень.

Представник компанії домовилася про зустріч з власником кімнати, але попередньо дівчата мусили залишити завдаток, а це тисячу гривень. Якщо квартира підійде, ще 500 вони мали доплатити господарю. В разі незгоди знімати дане житло, компанія пообіцяла повернути усі кошти.

Підписавши договорір та взявши номер власника помешкання, дівчата почали йому телефонувати. Проте трубку ніхто не піднімав. Вони повідомили ріелтора, який пообіцяв перетелефонувати, але не зробив цього.

Наступного дня вранці дівчата знову прийшли на офіс компанії, щоб забрати гроші. Працівник офісу заявила, що повернуть тисячу гривень ввечері. Грошей дівчата не дочекалися. Із заявою про шахрайство звернулися до міліції. Наразі правоохоронці перевіряють інформацію та розшукують ріелторів.

Аби не потрапляти у подібні ситуації, правоохоронці радять : уважно читайте текст документа під яким ставите свій підпис. Якщо це не одна, а декілька сторінок, виписані дрібним шрифтом, будьте ще пильнішими, бо, як показує практика, саме в таких папірцях й маскується невигідна для вас угода.

Якщо у вас виникли сумніви щодо змістовності деяких пунктів чи вони суперечать вашим очікуванням, краще відмовтеся від підписання такого документа.

Міліціонери просять звертатися усіх, хто потерпів від такого роду «консультантів», до Тернопільського міськвідділу внутрішніх справ.

Схожі статті