468×60
468×60

До 8,5 років позбавлення волі засудили у Тернополі рецидивіста

kraga3На лаві підсудних опинився неодноразово раніше судимий 34-річний житель обласного центру. Чоловік позбавив життя сусіда через зниклий мобільний телефон. Трагедія трапилася наприкінці 2013 року.

Підсудний, придбавши новий апарат зв’язку, вирішив похвалитися ним перед сусідом. З цим наміром й прийшов до оселі останнього. Пропозиція «обмити» покупку сподобалася обом. Гість навіть на пляшку дав.

Перша спорожніла швидко і вони пішли за другою. В цей час 34-річний чоловік поставив заряджати мобільний. Був впевнений, що телефон залишив у квартирі господаря. Та коли став збиратися покупки, придбання якої святкували, не стало. З претензіями звернувся до 58-річного товариша. Між чоловіками виникла сварка. У хід пішли не тільки кулаки, а й усе, що було під руками.

На шум та крик збіглися сусіди. Вони й застали 58-річного потерпілого ледь притомного на сходовій клітці. Викликали швидку та правоохоронців.

Потерпілий від отриманих травм помер у лікарні. Відносно підозрюваного було розпочато кримінальне провадження за частиною другою статті 121 Кримінального кодексу – умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Тернопільський міськрайонний суд засудив обвинуваченого до 8 років 6 місяців позбавлення волі та зобов’язав його сплатити родичам потерпілого майже 30 тисяч гривень матеріальної та моральної шкоди. Апеляційний суд залишив вирок без змін.

Схожі статті