468×60
468×60

Зачиняйте, люди, двері! Не випробовуйте терпіння злодія

kragaЩоб захистити помешкання від непроханих гостей, господарі встановлюють надсучасні двері, замки, склопакети, а для надійності – ще й решітки на вікнах.

Однак, часто власники житла нехтують елементарними правилами безпеки – залишають вхідні двері незамкненими.

Саме через таку необачність потерпіла від крадіжки 33-річна мешканка обласного центру.

Допоки жінка готувала на кухні обід, злодій встиг викрасти з коридору помешкання її сумку з гаманцем та документами. Те, що у помешканні побував небажаний гість, тернополянка помітила лише через декілька годин, коли зібралася вийти з квартири. Жінка повідомила про крадіжку в міліцію. Наразі правоохоронці розшукують зловмисника.

Подібних фактів вільного потрапляння злодіїв до оселі багато. Лише з початку року у Тернополі скоєно 8 квартирних крадіжок, чотири з яких шляхом вільного доступу – через незамкнені двері.

Найчастіше від подібних злодіянь потерпають мешканці багатоповерхівок. Крадії обходять під’їзди та перевіряють двері.

Працівники міліції вкотре застерігають жителів міста та області бути обачними та не нехтувати елементарними правилами безпеки: не залишати незамкнутим житло навіть на нетривалий час, завжди перевіряти чи не забули зачинити вхідні двері. Цінні речі варто зберігати у недоступних для сторонніх осіб місцях та не запрошувати малознайомих людей у власні помешкання.

Для надійного захисту краще використовувати сучасні технічні засоби, які дозволяють надійно захистити оселю від відвідування небажаних гостей.

Схожі статті