468×60
468×60

Шахрайська пастка для таксистів: «Купіть продукти, поповніть телефон, а ми повернемо вам гроші»

taxiШахраї вигадують все нові способи підзаробітку. Цього разу в полі зору аферистів – водії таксі. «Клієнти» через телефон просять у таксистів купити їм продукти та поповнити телефон, обіцяючи повернути кошти та винагороду за клопоти. Проте водії залишаються ні з чим.

У таку шахрайську пастку у Тернополі потрапив 32-річний водій таксі. Близько 5 години ранку він отримав замовлення від невідомого. Абонент просив, аби водій купив йому продукти та поповнив мобільний телефон. За такі послуги обіцяв добре заплатити. Назвав адресу, куди потрібно доставити замовлення.

Проте водій, приїхавши на вказане місце, нікого не застав, а телефон «клієнта» був вимкнений. За допомогою потерпілий звернувся до працівників поліції.

За фактом шахрайських дій правоохоронці відкрили кримінальне провадження. За підрахунками потерпілого, невідомий спричинив йому збитки на понад півтисячі гривень.

Поліцейські розшукують шахраїв та звертаються до водіїв таксі бути обережними. Не ведіться на оманливі пропозиції, не виконуйте вказівки невідомих осіб по телефону. У разі ж непередбачуваної ситуації телефонуйте на лінію “102″.

Схожі статті