468×60
468×60

Святкування Нового року на Тернопільщині пройшло спокійно

1У новорічну ніч правоохоронці посилено патрулювали у місцях масового скупчення людей та дбали про те, аби краяни безпечно святкували.

Загалом на охорону правопорядку було задіяно понад півтисячі поліцейських.

Із них – 251 несли службу біля головних ялинок. В складі слідчо-оперативних груп в новорічну ніч працювало 170 працівників поліції.

Вжиті заходи допомогли запобігти ситуаціям криміногенного та надзвичайного характеру. В області не допущено серйозних порушень громадського порядку, не зафіксовано грабунків та інших резонансних злочинів.

Значна увага співробітників поліції була зосереджена на використанні забороненої піротехнічної продукції. У новорічну ніч зафіксовано кілька випадків запускання феєрверків в обласному центрі. Про дані факти поліцейським повідомляли небайдужі громадяни. Правоохоронці виїжджали на місця подій і проводили з порушниками профілактичні бесіди. У разі ж повторення подібних ситуацій винуватців притягнуть до адміністративної відповідальності.

Правоохоронці і надалі під час новорічно-різдвяних святнестимуть службу в посиленому варіанті та дбатимуть про безпеку краян.

Схожі статті