468×60
468×60

Міліція дбатиме про безпеку на свята

miliciyaМіліціонери звертаються до жителів області не забувати у свята про безпеку, не зловживати алкоголем, не порушувати громадський порядок.

Як повідомив заступник начальника УМВС в області Руслан Балик, працівники міліції переведені на посилений варіант несення служби.

Щодня майже сотня правоохоронців, бійців спецбатальйону, патрульної служби, нацгвардії забезпечуватимуть громадський порядок у населених пунктах – на вулицях, майданах, парках та скверах.

В місті, у ході профілактичних заходів під умовною назвою «Денне місто», міліціонери патрулюватимуть поблизу житлових будинків.

У вихідні в церквах відбудуться масові богослужіння. Міліціонери пильнуватимуть, щоб між віруючими різних конфесій не виникали непорозуміння. Правоохоронці чергуватимуть не тільки поблизу храмів, а й там, де проходитимуть інші масові заходи. Вони звертаються до жителів області не легковажити із вибуховими предметами, просять дорослих застерігати від небезпеки дітей.

Особлива увага – густонаселеним міським масивам. Міліціонери напередодні неодноразово застерігали людей від квартирних крадіжок. За найменшої підозри щодо сторонніх осіб, які без діла тиняються біля будинку чи квартири, повідомляйте дільничного інспектора, патрульних міліціонерів, або телефонуйте до чергової частини за номером 102. Намагайтеся запам’ятати прикмети таких осіб. Працівники міліції звертаються до усіх громадян – не будьте байдужими, коли бачите, що злодії проникають до сусідньої квартири чи будинку – відразу повідомляйте працівників міліції.

Співробітники міліції у свята патрулюватимуть на дорогах та автошляхах, застерігатимуть учасників руху від дорожніх пригод. Адже свята легко може зіпсувати будь-який необдуманий вчинок.

Схожі статті