468×60
468×60

Міліціонери Тернопільщини застерігають від телефонних шахраїв, які представляються працівниками банку

mobikaЖителі Тернопільщини продовжують потерпати від телефонних аферистів.

Майже три тисячі гривень втратив 53-річний мешканець  Борщівського району, довірившись псевдобанківському працівнику.

Потерпілий розповів, що до нього на мобільний зателефонував незнайомець, який представився начальником служби безпеки банку.

Співрозмовник повідомив, що з його рахунку невідомі намагаються зняти гроші і щоб цього не трапилося «електронний гаманець» потрібно терміново заблокувати.

Чоловік мав продиктувати «працівникові банку»  код, який надійшов на його мобільний телефон.

Борщівчанин виконав усі вказівки незнайомця і втратив власні гроші. З рахунку зловмисник зняв 2700 гривень. За допомогою чоловік звернувся до працівників міліції. Правоохоронці розшукують шахраїв.

Аби не потрапити на гачок такого роду шахраїв, міліціонери радять буди пильними та уважними. Не варто довіряти телефонним  «працівникам банку», які  переконують вас у ризику втратити кошти з тих чи інших причин.

У таких випадках краще зателефонувати на гарячу лінію фінансової установи й поцікавитися, чи проводять вони якісь операції, або ж навідатися до найближчого відділення вашого банку. Ні в якому разі не повідомляйте стороннім особам по телефону свої персональні дані та секретні коди «електронних гаманців».

Обов’язкового розкажіть про такий вид шахрайства усім своїм рідним та знайомим. Чим більше люди будуть поінформовані, тим менше вони будуть потрапляти у тенета пройдисвітів.

Схожі статті