468×60
468×60

Поліцейські вилучили у краян небезпечні предмети

Granata-RGD5Три вибухових пристрої вилучили працівники поліції Тернопільщини за минулу добу у рамках профілактичних заходів, що тривають на території краю.

Предмет, ззовні схожий на гранату РГД-5 працівники Бережанського відділу поліції вилучили у 28-річного мешканця району. Поліцейські отримали оперативну інформацію, що бережанчанин може зберігати небезпечні предмети. При поверхневому огляді правоохоронці знайшли у молодика вибуховий пристрій та запал, який направили на експертизу до Тернопільського наукового дослідного експертно-криміналістичного центру.

Небезпечний предмет поліцейським добровільно приніс до Теребовлянського відділу поліції мешканець району, тим самим уникнувши відповідальності за незаконне зберігання зброї та боєприпасів. Працівники поліції задокументували вилучення гранати РГД-5, запалу до неї та направили вибухонебезпечний пристрій експертам.

Ще одну небезпечну знахідку виявили у сквері обласного центру працівники Тернопільського відділу поліції. Дзвінок від невідомої особи поступив на лінію “102″ 17 травня близько 18 години. Поліцейським повідомили, що у сквері імені Митрополита А. Шептицького виявлено гранату. Повідомлення знайшло своє підтвердження. Предмет схожий на РГД-5 знайшли та направили до обласного експертного центру.

Відомості про усі події внесено до ЄРДР згідно статті 263 ККУ.

Нагадаємо, оперативно-профілактичні відпрацювання спрямовані на виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї та вибухівки триватимуть до 22 травня. Громадяни, які добровільно здають небезпечні предмети, звільняються від кримінальної відповідальності.

Схожі статті