468×60
468×60

Скарги від громадян на дії працівників поліції ретельно перевіряються

policiya31 грудня 2015 року житель Тернополя на своїй сторінці у Фейсбуці розповів про інцидент, який стався з його 13-річною донькою в парку Топільче. Там, за словами дописувача, до дівчинки «причепились чоловіки, які хотіли кудись відвести її, бо вона, нібито, кидала петарди».

В статті тернополянин зазначив, що група швидкого реагування, яка в той час була неподалік місця події, не взяли свідчення у нього та його доньки, а відправили їх в Тернопільський відділ поліції.

За фактом ймовірних неправомірних дій співробітників поліції призначено службову перевірку, результати якої будуть оприлюднені згодом.

Схожі статті

-1 коментарі

  1. Михайло

    Хотілобся щоб поліція запрацювала на народ але з такою реформою і керівництвом з цього вийде пшик тому, що в структурі багато безграмотних та корумпованих працівників і вони всякими способами тримаються за корито.

  2. Сергей

    Нет слов просто на них уже просто за то что ты куриш в какомто рай центре или селе тебя штрафуют. Я бы хотел комуто жалобу написать но да нельзя ето же я нарушыл гражданское место.

  3. Сергей

    получяется за то что ты жывёш уже посадить могут. И кому жаловаться. Начни жаловаться точно посадят найдут за что.

Comments are closed.