468×60
468×60

Українці можуть відновити втрачене чи викраде посвідчення водія в ДП «Документ» у Стамбулі

Rozshirennya-poslug-DP-Dokument-Turtsiya1-400x275Відтепер наші співгромадяни, що змушені були на час війни шукати прихисток в Туреччині можуть відновити своє втрачене чи викрадене українське посвідчення водія.

“Це стало можливим завдяки плідній співпраці Головного сервісного центру МВС з ДП «Документ», який входить до сфери управління Державної міграційної служби України. Результатом якої стало підписання узгодженого рішення між сервісними центрами МВС і центром ДП «Документ» у Стамбулі”, – розповідає начальник регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Тернопільській області Святослав Вишневський.

Мобільні програмно-технічні комплекси у Стамбулі розташовані за адресою: Londra Asfaltı E-5 Karayolu Üzeri, Airport AVM, 34158 Bakırköy/İstanbul, Türkiye.

Послуга з відновлення посвідчення водія надається за графіком:
вт — пт: 10:00 — 17:00;
сб: 10:00 — 15:30;
ндпн — вихідні.

Відновити посвідчення водія можна після пошкодження документа або ж коли документ непридатний для подальшого користування (зіпсоване, записи не читаються тощо), у разі втрати, викрадення.

Записатись на відновлення посвідчення водія можливо онлайн — через електронну чергу на сайті та в порядку «живої» черги.

Для отримання послуги відновлення водійського необхідно подати пакет документів:

- паспорт громадянина України із зазначеним у ньому зареєстрованим місцем проживання, а якщо паспорт у форматі ID-картки без наявних відомостей про реєстрацію місця проживання, то разом надається витяг про реєстрацію місця проживання особи;
- довідка платника податків;
- документ, що підтверджує зміну особистих даних (наприклад, свідоцтво про реєстрацію шлюбу тощо) у разі зміни персональних даних.

Алгоритм надання послуги

Відновлення посвідчень водія в ДП «Документ» у Стамбулі відбувається за стандартним алгоритмом: співробітники ДП «Документ» отримують від клієнта повний пакет документів, фотографують його та створюють заявку на відновлення водійського, яку розглядає в Україні адміністратор сервісного центру МВС. У разі схвалення процедури за кордоном видруковують на спеціальному бланку новий документ посвідчення водія.

У майбутньому для українців, які перебувають за кордоном, буде розширено перелік послуг сервісних центрів МВС. Головний сервісний центр МВС спільно з ДП «Документ» продовжують працювати над впровадженням послуги з відновлення посвідчення водія в усіх центрах обслуговування громадян в європейських країнах: Польщі, Чехії, Словаччині, Німеччині та Іспанії.

Нагадуємо, з адресами усіх центрів ДП «Документ», які надають послуги, можна ознайомитись на офіційному сайті. Приймання громадян здійснюється за попереднім записом онлайн.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС у Фейсбук та Інстаграм. 

Схожі статті