468×60
468×60

Більше 100 тисяч гривень викрали з будинку жительки Тернопільщини дві злодійки-гастролерки

kradiiМайже усі заощадження зникли з будинку жительки Шумського району, після того як до неї завітали дві невідомі жінки під приводом купівлі пір’я. Працівники міліції розшукують крадійок.

За словами потерпілої, вона разом з чоловіком поралася на городі. Вдома залишалася лише її старенька матір. Двері будинку були незачиненими і цим скористалися зловмисниці. Зайшовши до помешкання, в одній із кімнат знайшли сховок з золотими виробами та грошима.

Заявниця помітила незнайомок ромської національності вже на порозі. Жінки пояснили, що купують у людей пір’я. Почувши у відповідь, що господиня нічого не продає, вони поспішили зникнути з чужого подвір’я.

Пропажу грошей та коштовностей потерпіла виявила лише через деякий час. Загальна сума втраченого – понад 100 тисяч гривень. За допомогою звернулася до правоохоронців. Міліціонери розшукують злодійок.

Такі випадки крадіжок не поодинокі. Незнайомці їздять селами під приводом купівлі-продажу різних речей, а насправді обкрадають помешкання. Правоохоронці радять жителям області бути обережними. Обов’язково зачиняйте двері своїх домівок, навіть, якщо залишаєте їх на нетривалий час. Не залишайте власне майно без нагляду, намагайтеся зберігати цінні речі у недоступних для сторонніх осіб місцях. Не довіряйте незнайомцям і не впускайте їх до своїх будинків.

У разі появи у вашому населеному пункті підозрілих осіб або транспортних засобів, негайно телефонуйте правоохоронцям.

Схожі статті