468×60
468×60

Втратив 5 тисяч гривень, продаючи автомобільні сидіння в інтернеті

bankПопри численні застереження правоохоронців, шахрайства через мережу Інтернет продовжуються. Нещодавно у пастку аферистів потрапив 37-річний житель Тернопільського району.

Чоловік через мережу Інтернет продавав автомобільні сидіння. Для цього зареєструвався на сайті одного із інтернет-магазинів та розмістив там відповідне оголошення. Швидко знайшовся і покупець. Домовились про ціну та умови передачі товару.

Продавець продиктував співрозмовнику номер банківської картки, аби той зміг перерахувати на неї кошти. Натомість невідомий зняв з його «електронного гаманця» майже п’ять тисяч гривень. Міліціонери розшукують шахрая.

Працівники міліції вже вкотре нагадують громадянам ніколи і нікому не розголошувути банківські реквізити своїх карток, бути уважними у спілкуванні зі сторонніми особами.

Регулярно перевіряйте рахунок, як у платіжній системі, так і на картці. Якщо ваш банк надає послугу смс-повідомлень, обов’язково використовуйте її – адже це найшвидший спосіб отримати інформацію про дії із вашим рахунком.

Якщо ж ви все-таки наважились продати чи купити щось через Інтернет, то для надійності подбайте про окрему банківську картку для розрахунків.

Схожі статті