468×60
468×60

Враження від тернопільських різдвяних канікул назавжди залишаться в пам’яті дітей з Новоайдара

«Нас оточили турботою та любов’ю», – з такими незабутніми враженнями про Тернопілля та його мешканців поїхали до рідного Новоайдара, що на Луганщині, вихованці місцевої школи-інтернату. Тридцять п’ять сиріт, напівсиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, усі різдвяні свята провели в тернопільських родинах.

Волонтери та правоохоронці організували для гостей зі сходу поїздки, екскурсії, відпочинок та розваги.

- На жаль, ці діти стали очевидцями найбільшого зла на землі – війни. Ми, дорослі, маємо докласти усіх зусиль, аби затерти ці спогади в їхній пам’яті,- каже заступник начальника обласного управління внутрішніх справ Руслан Балик. – Сьогодні ви бачити щирі усмішки на їхніх обличчях, бачите наповнені радістю очі – це знак того, що в їхні маленькі серця та душі повертається мир.

- Ваш край – прекрасний! Та найбільшою його окрасою є люди, що огорнули нас турботою та любов’ю, – ділиться враженнями вихователь Новоайдарської школи-інтернату Ганна Задніпровська. – Ми дуже хочемо, аби й у нас жилося так, як тут, щоб були такі щирі та привітні люди, щоб Луганщина пишалася своїми прекрасними традиціями, як це заведено на Тернопіллі.

За словами засновника волонтерського руху «Руслан» Руслана Царика, ця акція вкотре довела, що добрі справи об’єднують різних людей.

- І міліціонери, і волонтери, і підприємці, і звичайні люди доклали серця, сил, фінансів, аби організувати свято для цих діток. Наші гості мали екскурсії Тернополем, Львовом, побували у Марійському духовному центрі, що у Зарваниці, розважалися на ковзанці, відпочивали в аквапарку, відвідували кінотеатр. Кожен день приносив дітям нові враження.

Випускниця школи-інтернату Олександра каже, що їй припали до душі храми Тернопільщини –великі та красиві, а ще дівчина захоплена гостинністю усіх людей, яких зустрічала у нашому місті, а особливо родин, в яких проживала.

Діти, як справжні патріоти, хочуть жити в рідному Новоайдарі, але без війни. І мирного неба над головою зичать всій Україні.

Схожі статті