468×60
468×60

150 літрів пального для чергової ротації правоохоронців на Схід закупили працівники пенітенціарної служби області

15До збору коштів на підтримку тернопільських правоохоронців, які відстоюють цілісність і незалежність України, долучилися працівники Державної пенітенціарної служби України в Тернопільській області.

Збір грошей для придбання необхідних речей працівникам міліції ініціювала керівник сектору кримінально-виконавчої інспекції Наталія Хільченко, а усі службовці відділу долучилися до волонтерства.

На зібрані кошти працівники держустанови закупили 150 літрів дизпалива, яке необхідне для проведення чергової, дев’ятої, ротації бійців у зону проведення антитерористичної операції.

Рота тернопільських правоохоронців у найближчі дні вирушить до зони бойових днів. 150 літрів пального вистачить, щоб заправити службовий автотранспорт.

Проте, щоб доїхати до місця дислокації, завезти озброєння, харчі та речі, а також для повноцінного несення служби в зоні АТО, необхідно 2,5 тонни дизпалива та півтори тонни бензину.

Бажаючі допомогти можуть звертатися за номерами телефонів: 27 17 30 та (067) 352 99 43, (067) 302 08 12.

Керівництво обласного управління внутрішніх справ дякує працівникам служби за активну підтримку наших бійців та таку необхідну на даний час допомогу.

Схожі статті

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *