468×60
468×60

Робоча група при Громадській раді МВС продовжує свою роботу

Браконьєрство на річках та озерах Тернопільської області стало одним з основних питань дискусії на черговому засіданні робочої групи. Представників громадських організацій цікавила доля кримінальних проваджень, відкритих ще у минулі роки. Піднімалися питання і збитків, а саме хто, куди і скільки повинен заплатити за незаконно виловлену рибу.

Не оминули на зустрічі і питань видобутку каменю та вирубки лісів. Минулого засідання виникла дилема щодо того, хто повинен встановлювати розмір збитків, нанесених державі. Учасники ради вирішили звернутися з даним питанням до профільного міністерства.

Лист, надісланий слідчим управлінням в Тернопільській області, став поштовхом до організації спеціального семінару. 10 листопада у Києві відбудеться зустріч правоохоронців та експертів-геодезистів. На ній розглядатимуть серед іншого і питання, через які виникають проблеми з нарахуванням та стягненням коштів.

Розглянули представники робочої групи і питання стану доріг, а саме – вибоїни на автошляхах та встановлення дорожніх знаків.

Відтепер громадські організації спільно з правоохоронцями відстежуватимуть, як влада реагує на скарги та позови водіїв, які через незадовільне асфальтне покриття, пошкодили автомобілі, а також шукатимуть шляхи стягнення компенсації з органів місцевого самоврядування.

Члени ради планують на наступне засідання підняти питання незаконного видобутку глини на Підволочищині, а також запропонували притягувати за корупційні дії тих представників державної влади, які свідомо затягують розгляд фактів, що стосуються зловживань у сфері незаконного видобутку корисних копалин.

Схожі статті