Бійці стрілецького батальйону поліції Тернопільщини та військовослужбовці ЗСУ, які зазнали поранень під час виконання бойових завдань, зібралися на водоймі, аби порибалити, відпочити та поспілкуватися з побратимами.
Захід ініціював керівник відокремленого підрозділу громадської організації «Ветеранський простір «Незламні духом», капітан поліції Юрій Залеський, за підтримки старости села Стінка Чортківського району Степана Дармограя та компанії AnVi Fishing. . Підприємство «Опілля» забезпечило ветеранів смачними прохолодними напоями.
За словами Юрія Залеського, людям, які пройшли війну та зазнали тяжких поранень, особливо важливо мати можливість жити повноцінним життям. Саме тому такі зустрічі є суттєвою складовою ветеранської підтримки.
«Основним завданням ветеранської організації «Незламні духом» є єдність, підтримка і допомога. Такі зустрічі допомагають відчути єдність між собою, незламність духу кожного з тих, хто оборонив край від загарбників», – зауважує Юрій Залеський.
Тиша водойми, свіже повітря та спілкування з побратимами – це те, що допомагає зарядитися позитивними емоціями та гарним настроєм, каже ветеран війни Володимир Сопотніцький. Під час виконання бойового завдання у складі стрілецького батальйону поліції Володимир зазнав тяжкого поранення, яке призвело до ампутації руки. Нині він проходить протезування та продовжує працювати в поліції Тернопільщини.
«Дуже багато емоцій. Такі зустрічі справді допомагають відновитися, поспілкуватися та просто добре провести час разом», – зазначає Володимир.
Завершилася риболовля спільним частуванням – зі свіжого улову приготували юшку. Захід став для ветеранів можливістю психологічно відновитися та хоч на декілька годин відволіктися від повсякденних турбот.
















