468×60
468×60

Працівники поліції охорони радять подбати про безпеку дітей за допомогою GPS-трекерів

Управління поліції охорони області використовує найсучаснішу техніку та системи стеження. Одна з таких – GPS моніторинг. Послуги по відстеженню рухомих об’єктів дозволяє визначити шляхи пересування автомобілів, вантажу, а також близьких людей, зокрема дітей.

Аби знати, де  дитина знаходиться під час ігор на вулиці, працівники поліції охорони  пропонують батькам індивідуальну систему супутникового стеження, яка визначає місце знаходження дитини у будь-якій точці.

Можна це робити за допомогою GPS- трекерів або спеціального мобільного додатку, який встановлюється на смартфон. Фахівці Управління поліції охорони в Тернопільській області  кажуть, що за допомогою такого приладу, розміром у сірникову коробку, можна відслідковувати маршрут дитини, а у разі небезпеки – оперативно реагувати.

- Ці трекери розраховані перш за все на те, щоб дитина, яка має при собі такий GPS-трекер, могла безпечно пересуватися містом, – пояснює Андрій Беринда, начальник центру технічної охорони Управління поліції охорони в Тернопільській області. – Якщо життю чи здоров’ю дитини, яка має з собою даний прилад, щось загрожує, вона може натиснути на тривожну кнопку, що є на приладі, і на пульт поліції охорони надійде відповідне сповіщення.

Відтак, наряд реагування поліції охорони одразу ж прибуває на виклик за 3-5 хвилин та  надасть допомогу у будь-якій ситуації. За пересуванням дитини можуть стежити і самі батьки – дистанційно в режимі реального часу. Для цього їм потрібно лише скористатися будь-яким ґаджетом, підключеним до мережі Інтернет. При цьому є можливість визначити на мапі маршрут дитини. Якщо дитина від нього відхилиться, прилад надішле на номер батьків відповідне SMS-повідомлення.

Застосовувати трекер  можна і для власної безпеки, при догляді за старшими людьми.

Схожі статті

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *