468×60
468×60

Зведений загін тернопільських поліцейських вирушив на східні рубежі

9 грудня в зону проведення операції об’єднаних сил вчергове вирушили правоохоронці із різних підрозділів поліції Тернопільщини. Завдання для поліцейських залишаються незмінними – протидія злочинності, підтримання правопорядку і безпеки у місці дислокації та  на блок-постах.

З настановами до бійців звернувся очільник Нацполіції краю Олександр Богомол. Він наказав чітко дотримуватися дисципліни та етичного кодексу поліцейських, а найголовніше – берегти один одного та своє здоров’я.

- Минулої ротації ми втратили нашого побратима, – зазначив керівник. – Через проблеми з серцем обірвалося життя бійця Володимира Стецюка. Прошу вшанувати  його пам’ять хвилиною мовчання.

Вдалого несення служби побажав правоохоронцям і очільник Тернопільської обласної держадміністрації Ігор Сопель.

- З честю та гідністю виконуйте свій обов’язок та у повному складі повертайтеся додому. Пам’ятайте, що на вас з нетерпінням чекають рідні.

У службове відрядження поліцейських проводжали колеги, рідні та друзі. Новорічні та Різдвяні свята бійці проведуть далеко від рідних домівок, тож обійми та теплі слова від близьких були особливими.

Для багатьох працівників поліції це вже далеко не перша ротація, однак є й серед зведеного загону  новачки. Вперше вирушає на схід патрульний поліцейський Юрій Залеський. Каже, до несення служби готовий.

- Настрій позитивний, готовий виконувати навіть складну роботу, адже нас добре підготували на навчаннях, – впевнений патрульний.

За доброю традицією, без якої не обходиться жодна ротація, присутні разом зі священнослужителями помолилися за життя і здоров’я бійців та безпечне повернення додому.

Схожі статті