468×60
468×60

Антитерористичні тактико-спеціальні навчання відбулися на Тернопільщині

Планові тактико-спеціальні навчання із пошуку та знешкодження умовної диверсійно-терористичної групи провела координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Тернопільській області.

Під час відпрацювання навчальних завдань співробітники силових відомств, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування вдосконалювали алгоритми та навики спільних дій в умовах виникнення диверсійної та терористичної загрози на території обласного центру.

За легендою тренувань, ворожа диверсійна група прибула в Тернопіль для нападу на один з місцевих військових підрозділів та низки об’єктів забезпечення життєдіяльності міста.

У ході навчань працівники поліції, служби безпеки України, Нацгвардії та рятувальники проводили інтенсивні пошукові заходи, виконували завдання зі знешкодження диверсійної групи.

На одному із військових об’єктів, розташованому неподалік Тернополя, провели навчальну штурмову операцію силами спецпідрозділів «Альфа» та «КОРД».

За підсумками навчань координаційна група антитерористичного центру проаналізувала проведену операцію, відзначивши злагоджену роботу задіяних підрозділів, та визначила додаткові напрямки підвищення ефективності міжвідомчої взаємодії під час виконання завдань за призначенням.

Схожі статті