468×60
468×60

На Тернопільщині анулювали 393 ліцензії за порушення у торгівлі алкоголем та тютюном

alkoholУпродовж січня-серпня цього року працівники управління контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДПС у Тернопільській області провели 170 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. До порушників застосували фінансові санкції на суму 2 млн 629,6 тис. гривень.

Відтак встановили 172 порушення норм Закону України від 19.12.95 №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального».

Зокрема, виявлено 95 фактів торгівлі алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних гуртово-відпускних або роздрібних цін. Крім того, 24 факти роздрібної торгівлі тютюновими виробами поштучно.

Мали місце 20 випадків реалізації алкоголю на розлив для споживання на місці. Податківці встановили також такі порушення, як роздрібна торгівля алкогольним напоями та тютюновими виробами без марок акцизного податку, без ліцензії тощо.

З початку цього року анулювали 393 ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. З них 12 ліцензій скасували за продаж тютюнових виробів та алкоголю неповнолітнім.

Загалом на даний час підприємці області використовують 4584 ліцензії на реалізацію алкоголю та тютюну.

Схожі статті