468×60
468×60

Працівники Тернопільської митниці ДФС виявили порушення митних правил на понад 4 млн гривень

dfs1Протягом січня-червня 2019 року посадовці Тернопільської митниці ДФС склали 57 протоколів про порушення митних правил на загальну суму 4 млн 013,7 тис. грн. Серед них: 5 протоколів за ст. 469  МКУ (неправомірні операції з товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем); 38 – за ст. 470 МКУ (перевищення строку доставки товарів до органу доходів і зборів призначення); 3 – за ст. 481 МКУ (перевищення строку тимчасового ввезення товарів); 9 – за ст. 483 МКУ (дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю); 1 – за ст. 484 МКУ (зберігання, перевезення чи придбання товарів, ввезених на митну територію України з приховуванням від митного контролю); 1 протокол за ст. 485 МКУ (дії, спрямовані на неправомірне зменшення розміру належних до сплати митних платежів).

У звітному періоді розглянуто 47 справ про порушення митних правил та винесено постанови про притягнення осіб до відповідальності у вигляді штрафу на загальну суму 410,9  тис. гривень.

До суду передано 4 справи про порушення митних правил на загальну суму 197,5 тис. гривень.
У першому півріччі від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами митниці до Державного бюджету України перераховано майже 257 тис. гривень.

Також з початку року з метою перевірки автентичності документів, поданих до митного контролю та митного оформлення, до уповноважених митних органів іноземних держав направлено 7 запитів. За звітний період надійшло 6 відповідей від митних органів іноземних держав, за результатами опрацювання яких митницею заведено 5 справ про порушення митних правил на загальну суму майже 3 млн 400 тис. гривень.

Сектор комунікацій
Головного управління ДФС у Тернопільській області

Схожі статті

Залишити коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *