468×60
468×60

Поліцейські роти «Тернопіль» повернулися зі Сходу

Позаду два місяці несення служби в зоні операції об’єднаних сил, попереду декілька днів відпочинку у колі рідних.

Додому повернулися тридцять бійців роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль».
Як розповів заступник командира роти Микола Чумакевич, за час перебування на сході тернопільські правоохоронці зробили чимало: облаштували своє місце несення служби, спільно з військовослужбовцями звільнили два окупованих населених пункти від сепаратистів, допомагали працівникам місцевого відділення поліції розкривати злочини.

Спільними зусиллями тернопільським бійцям вдалося модернізувати та оновити блокпост, на якому несуть службу. Правоохоронці посилено працювали над його облаштуванням. Зізнаються, доводилося бути і будівельниками.

На території блокпосту поклали новий асфальт, встановили систему розділення автотранспортних потоків, що дозволило збільшити пропускну спроможність пунктів контролю, встановили модулі з комп’ютерною технікою для перевірки за базами МВС та модулі для відпочинку поліцейських. Провели зв’язок, інтернет, освітлення, опалення та відеоспостереження. Створили спеціальні Wi-Fi зони для громадян та спеціальні місця для очікування, обладнали вбиральні.

- Ми намагалися забезпечити належні умови для несення служби поліцейськими, покращити побутові умови, і нам це вдалося, – розповідає Микола Чумакевич.

Після відпочинку бійці приступлять до  виконання  своїх службових обов’язків з охорони громадського порядку в обласному центрі.

Схожі статті