1 жовтня з нагоди Дня захисників і захисниць України, Дня українського козацтва, Дня ветерана та свята Покрови Пресвятої Богородиці у Тернополі відбулися урочистості. В Українському домі зібралися військовослужбовці, їхні рідні, представники влади та громадськості. Участь у заходах взяв голова Тернопільської обласної ради Богдан Бутковський та заступник голови обласної ради Ігор Сопель.
Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих Героїв.
Священнослужителі різних конфесій звершили спільну молитву за воїнів та Україну.
«Нині наша армія – це єдина боєздатна сила, яка стоїть щитом на захисті не лише своєї держави, а й цілої Європи. Українські захисники і захисниці – справжні Воїни, які кожен день протистоять жорстокій агресії, ризикуючи власним життям заради миру та безпеки мільйонів. Саме їхня відвага, незламність і самопожертва стали символом сили духу всього українського народу. Шана та вдячність нашим захисникам! Слава Україні!» – сказав у вітальному слові голова обласної ради.
Богдан Бутковський вручив почесні відзнаки Тернопільської обласної ради нагрудні знаки «За проявлену мужність у виконанні службових обов’язків та незламність в захисті державного суверенітету».
Завершилися урочистості покладанням квітів до пам’ятника Незалежності та Алеї пам’яті «Незламні».