Вчора відбулося офіційне відкриття нового футбольного штучного поля, яке стане центром футбольного життя для сотень дітей. Проєкт реалізований завдяки підтримці та активній участі футбольного клубу «Нива», який робить вагомий внесок у розвиток спорту регіону та створення сучасних умов для тренувань юних футболістів.
На заході були присутні представники місцевої влади, мер Тернополя Сергій Надал, голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик, легенда Тернопільського футболу Ігор Яворський, керівники футбольного клубу «Нива» Тернопіль, тренери та молоді футболісти, які з нетерпінням чекали на появу сучасного футбольного покриття.
Поле оснащене високоякісним покриттям, яке відповідає міжнародним стандартам. Це забезпечить комфортні та безпечні умови для тренувань і змагань, незалежно від погодних умов та в будь-яку пору року.