468×60
468×60

Тернопільські міграційники видворили іноземця, який намагався незаконно легалізуватись в Україні через службу у війську

IMG-8929e792fd9dd1c7a58562d40a6218c0-V У Тернополі працівники сектору і відділу організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення УДМС у Тернопільській області виявили громадянина Республіки Ірак, який неодноразово порушував міграційне законодавство.
Чоловік приїхав до України на навчання, але після відрахування з вищого навчального закладу не покинув країну у визначені законом терміни. За це його притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 203 КУпАП та зобов’язали покинути територію України. Проте порушник й надалі шукав способів залишитись в Україні та спробував легалізувати своє перебування за допомогою військової служби, не маючи реального наміру служити у війську.
Після ухвалення рішення про видворення іноземця, міграційники у співпраці з закордонними дипломатичними установами та за сприяння посольства Республіки Молдова в Україні, оформили порушнику транзитну візу для проїзду до аеропорту за межами території нашої країни.
Днями спільно з працівниками Департаменту військової контррозвідки СБУ посадові особи УДМС у Тернопільській області видворили громадянина Іраку з України.

Схожі статті