468×60
468×60

42-річну жительку Бережан місцеві правоохоронці підозрюють у крадіжці грошей в пенсіонера

8812074571211406352Жінка мешкає з потерпілим в одному гуртожитку, неодноразово заходила до його кімнати, разом розпивали спиртне. Одного разу, заставши сусіда сплячим, не втрималася і викрала його банківську картку.
Потерпілий одразу й не знав, що хтось користувався його банківською карткою, а коли зайшов до крамниці, аби придбати товар і не зміг розрахуватися через брак коштів на рахунку, зрозумів, що хтось ще мав доступ до електронного гаманця. Пенсіонер із заявою звернувся до правоохоронців.
У ході досудового розслідування було встановлено, що карткою потерпілого скористалася його сусідка. Жінка двічі зняла по 500 гривень. Згодом зловмисниця зізналася у скоєному. Розповіла, що спокусилася на чуже, коли зайшла до помешкання сусіда, а той спав. Знаючи, що прийшла пенсія і є шанс влаштувати застілля, зловмисниця викрала картку пенсіонера і пішла на закупи. Однак з першої знятої пів тисячі на випивку не вистачило, тож жінка вдруге пішла до банкомату. Аби сусід нічого не запідозрив – картку поклала на місце.
Відомості за фактом крадіжки внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу. Також зловмисниці інкримінують викрадення банківської картки – частина 1 статті 357 ККУ. Триває досудове розслідування.

Схожі статті