468×60
468×60

Козівський сектор міграційної служби змінив адресу

38711жовтня відбулося урочисте відкриття нового приміщення Козівського сектору УДМС у Тернопільській області. Підрозділ розпочав надання адміністративних послуг за новою адресою – смт.Козова, вул.Соборна,8.
За доброю християнською традицією настоятель місцевого храму провів чин освячення приміщення і поблагословив працівників і відвідувачів сектору.
Відтак з робочим візитом у підрозділі побували начальник Управління Ярослав Давибіда та в.о. керівника обласного центру зайнятості Михайло Жмурко. Гості привітали колектив сектору із новосіллям і побажали плідної праці у новому приміщенні.
Першим адміністративну послугу у новому приміщенні отримав військовий. Чоловік звернувся для обміну паспорта громадянина України у формі книжечки на ID-картку.
Відвідувачі, які прийшли на Соборну,8, відмітили, що умови помітно покращилися – просторий зал очікування, багато природного світла, доступність для різних верств населення. Невдовзі подібні зміни відбудуться ще в декількох підрозділах міграційної служби області.

233

 

 

 

 

 

 

 

38775

Схожі статті