468×60
468×60

Перейшовши за посиланням та ввівши конфіденційні дані, жителька Кременця втратила понад 25 тисяч гривень

SHahr-512x330Співробітники Кременецького районного відділу поліції встановлюють обставини шахрайства та застерігають громадян: не переходьте за підозрілими посиланнями та у жодному разі не вводьте дані своїх банківських карток.
Від шахрайської схеми потерпіла 29-річна жителька Кременця. Жінка продавала взуття через інтернет. Оголошення розмістила на одному із сайтів. Їй написала незнайомка, яка хотіла придбати товар та скинула посилання, яке було потрібно заповнити для відправки. Продавчиня перейшла за посиланням та ввела там дані своєї банківської картки. Після цього з її рахунку незаконно списали понад 25 тисяч гривень.
За даним фактом співробітники поліції розпочали кримінальне провадження за ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Тривають оперативно-розшукові заходи для розкриття злочину.
Торгуючи в мережі, не забувайте про правила безпеки. Якщо ви випадково розкрили дані платіжної картки на підозрілому сайті – негайно телефонуйте до банку за номером, вказаним на звороті картки та блокуйте її. Також по випадки шахрайства одразу повідомляйте на лінію 102.

Схожі статті