468×60
468×60

Шахрай викрав з банківської картки чортківчанки майже 20 000 гривень

kartochky-587x391Налякавши жінку втратою коштів, зловмисник змусив її повідомити дані банківської картки, внаслідок чого потерпіла втратила всі збереження.
До співробітників Чортківського районного відділу поліції звернулася 35-річна жителька райцентру і повідомила про шахрайські дії, скоєні щодо неї невідомою особою.
Зі слів потерпілої, їй зателефонував якийсь чоловік, назвався представником банківської установи і попередив про те, що грошима з її картки хтось намагається розрахуватися за товар. Аби запобігти цьому – запропонував допомогу, проте умовою було вказати дані банківської картки та зміст смс-повідомлень, які надходили. Чотківчанка, не задумуючись, виконала умови невідомого і лише потім збагнула, що таким чином її ошукали.
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею шахрайство.
Поліцейські застерігають краян не довіряти зловмисникам, котрі називаються працівниками банків чи співробітниками служби безпеки фінустанов, чи ще кимось, і в телефонному режимі пропонують вирішити питання, пов’язані з вашими картками чи рахунками. Ніколи і нікому не повідомляйте реквізити банківських карток.

Схожі статті