468×60
468×60

Спортсменка-динамівка з Тернопільщини здобула перемогу на Чемпіонаті світу з санного спорту серед юніорів

Спортсменка фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» 19-річна Юліанна Туницька стала чемпіонкою світу серед юніорок у санному спорті. Змагання проходили у австрійському місті Блуденц.

Дівчина завоювала дві нагороди: здобула абсолютну перемогу в індивідуальному заліку, а також виборола друге місце в командній естафеті. «Золото» Юліанни Туницької – це перша золота медаль в історії України на Чемпіонаті світу з санного спорту серед юніорів.

У змаганнях взяли участь 33 спортсменки, серед яких четверо українок. Вони мали пройти два заїзди. Найкращий час (1:04.723) за підсумком двох спроб показала Юліанна Туницька. Це дозволило їй завоювати золоту медаль юніорського чемпіонату світу.

Юліанна також допомогла Україні здобути нагороду в командному заліку. Разом із Даниїлом Марціновським, Вадимом Микиєвичем та Богданом Бабурою вона завоювала срібло.

Такі вагомі досягнення юної спортсменки – це результат посилених тренувань. Юліанна займається санним спортом з 12 років. Перший та особистий тренер санкарки – Світлана Кравчук.

Дівчина родом з Кременця, вихованка Тернопільської обласної школи вищої спортивної майстерності. Зараз навчається у Західноукраїнському національному університеті.

11 квітня 2018 року Юліанні присвоєно звання майстра спорту України з санного року. З 2020 року дівчина виступає за фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України. З січня 2021 року призначена на посаду спортсмена-інструктора з санного спорту Тернопільської обласної організації ФСТ «Динамо» України.

Схожі статті