468×60
468×60

Жителька Бучацької громади втратила 112 тисяч гривень, намагаючись продати через Інтернет дитяче взуття

kdzyhKY4Fw4FLFg4hmXTrS9CQG13NNYI7ev6BlFUСкориставшись сервісом «OLX доставка» онлайн-оголошень, жінка не помітила, як перейшла за посиланням на фішинговий сайт і втратила 112 тисяч гривень, які були списані з її банківської картки.
До співробітників відділення поліції №2 міста Бучача звернулася жителька місцевої громади і повідомила про те, що невідома особа під приводом купівлі у неї дитячого взуття – оголошення про реалізацію якого вона розмістила на сайті OLX,- заволоділа її грошима у розмірі 112 тисяч гривень.
З’ясувалося, заявниця під час заповнення форми «OLX доставка» перейшла за посиланням на фішинговий сайт, де вказала дані своєї банківської картки і в результаті шахраї зняли з її рахунку чималу суму.
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 190 ККУ.
Щоб не потрапити на гачок шахраїв, варто запам’ятати одне правило — ніколи, ні за яких умов не переходити за посиланнями, отриманими від третіх осіб.
Всі операції по здійсненню угоди і проведенню оплати повинні виконуватися виключно на сайті на якому покупець чи продавець знайшов чи розмістив оголошення про продаж. Якщо ви все ж стали жертвою шахраїв, необхідно, не зволікаючи, звернутися до поліції.

Схожі статті