468×60
468×60

Остерігайтесь телефонних дзвінків від невідомих: більше 40 000 гривень, втратили жителі Тернопільщини

telefonГромадяни продовжують довіряти невідомим особах, які представляються співробітниками фінансових установ. Аферисти розповідають потенційним жертвам про блокування рахунків, про збій системи та просять назвати персональні дані.

Як тільки місцеві мешканці повідомляють конфіденційну інформацію, одразу отримують сповіщення про зняття готівки.

Від такого роду злочину потерпіли двоє мешканців області. Тернополянка втратила понад 22000 гривень, а  жителька Кременецького району 20000 гривень.

За даними фактами правоохоронці розпочали досудові розслідування відповідно до статті 190 Кримінального кодексу України.

Проводяться оперативно-розшукові заходи, щодо встановлення осіб причетних до протиправного

Правоохоронці звертаються до власників карткових рахунків:

•    не повідомляйте ПІН-код картки та ні в якому разі не зберігайте паролі у гаманці чи разом з карткою;

•    не повідомляйте ваші персональні дані ( номер картки, логін і пароль, cvv-код) третім особам, навіть якщо вони представляються працівниками банку.

Працівники банку ніколи не перевіряють ваші персональні дані. Окрім цього не потрібно розголошувати коди, які приходять вам на ваш мобільний номер, і не набирайте на вашому телефоні невідомі вам комбінації цифр.

У разі, якщо ви підозрюєте, що спілкуєтесь з аферистами, завершуйте телефонну розмову та телефонуйте на гарячу лінію банківської установи.

Схожі статті