468×60
468×60

Сподіваючись отримати швидкий кредит, чоловік потрапив у шахрайську пастку

кіберполіціяПовідомлення про шахрайство надійшло до співробітників Лановецького відділення поліції від 39-річного жителя одного із сіл Борсуківської громади. У нього з банківської картки невідомі зняли 4600 гривень.

Як встановили поліцейські, чоловік хотів оформити швидкий кредит. На одному із сайтів знайшов відповідне оголошення. Через чат-бот зв’язався з представником вказаної компанії. Потерпілого запевнили, що нададуть йому онлайн кредит готівкою у розмірі понад 50 тисяч гривень. Для цього попросили скинути копії паспорта, ідентифікаційного коду та поповнити на 4600 гривень банківську картку, куди б мала надійти позика. Мотивуючи тим, що «переказ не може бути зарахований на порожній рахунок».

Чоловік повірив та скинув копії документів, реквізити банківської картки представнику кредитної компанії. Після цього з його картки зникли 4600 гривень, а обіцяні 58 тисяч гривень так і не надійшли.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 190 ККУ – шахрайство.

Поліцейські звертаються до краян не довіряти незнайомцям та не вестися на сумнівні пропозиції, а тим паче, коли мова йде про гроші. У жодному разі не розголошуйте реквізити своїх банківських карток: термін дії, cvv2/сvc2 коди, PIN-код, слово-пароль – ця інформація є конфіденційною.

Схожі статті