468×60
468×60

За роботу за кордоном двоє мешканок Підволочиського району перерахували незнайомцю по 100 євро

shahraystvoІз повідомленням про шахрайські дії до співробітників Підволочиського відділу поліції звернулися  двоє мешканок району. Невідомий виманив у них кошти за допомогу в працевлаштуванні.

Як встановили правоохоронці, в одній із соцмереж потерпілі знайшли оголошення про набір на роботу в одну з європейських країн. Зателефонували за номером, вказаним у повідомленні. Співрозмовник розповів жінкам про умови працевлаштування та попередив, що за посередницькі послуги потрібно заплатити гроші наперед. Потерпілі погодилися і перерахували на номер банківської картки, вказаної незнайомцем, гроші. Після цього абонемент зник і більше на зв’язок не виходив.

Поліцейські застерігають краян від подібних шахрайств. Ніколи не перераховуйте кошти наперед невідомим людям. Ті, що просять оплатити послуги авансом, часто зникають разом із грошима. Якщо вам обіцяють великі заробітки за роботу, якою ви ніколи не займалися, — це шахрайство.

Не варто їхати за кордон, не знаючи кінцевої адреси й даних роботодавця. У будь-якому випадку проявляйте пильність та завжди перевіряйте інформацію, яку вам повідомляють.

Схожі статті